CHCETE TRVALÝ A PEVNÝ VZTAH?

Profesionální screening vašich potenciálních vztahů s doporučeními a taktikami. Anonymně a online.


MÁM PARTNERA, ALE NEJSEM SI JISTÁ.

Pro krátce zadané, kteří chtějí odborně posoudit předpoklady a perspektivy svého partnerství, co pozitivního očekávat a jaké jsou rizikové předpoklady partnera, do kterého se pouštíte. Vaše láska už nebude slepá!

MÁM PARTNERA, ALE MÁME PROBLÉM.

Pro páry v delším vztahu, které chtějí odborně změřit příčiny a předpoklady pro řešení svého partnerství, na jaké kombinaci pozitivních předpokladů lze stavět a čeho se u partnera rozhodně vyvarovat.

 HLEDÁM PARTNERA

Jsem svobodný a rád bych odborně zjistil a věděl, jaké jsou mé největší přednosti, jaká očekávání mohu u partnera splnit a jakou kombinaci dispozic bych měl u potenciálního partnera hledat pro nekonfliktní vztah.

1.600,- CZK / 69 € 

Cena za testy pro 2 osoby!

(1.300,-CZK / dostanete nazpět ve voucherech) Velmi rychlý přístup k testovacímu softwaru - přístupový odkaz a kódy pro oba partnery do messengeru Amazonu - pondělí-pátek 09:00-19:00 CET. Platnost 6 měsíců. Výstup z měření: certifikát kompatibility s porovnáním 18 klíčových charakteristik s pozitivními, negativními výsledky nebo problematickými oblastmi k řešení pro partnery, do 24 hodin. Celkem 26 stran rozboru osobnosti obou partnerů, silné a slabé stránky, předpovědi a návrhy řešení problémových stavů.

Výsledky lze konzultovat online s psychologem prostřednictvím chatu / Skypu v rozsahu 15/30/60 min (další placená služba). Podpora zdarma. Profesionální psychologická baterie 140 otázek, 5 výkonových neurotestů. Instruktážní video před testováním. Každá úloha má instruktážní gif včetně možností procvičování. Časovač odpočítávání před spuštěním testů. Funguje pouze na PC nebo NTB s myší v běžných prohlížečích (Chrome, Opera, Mozzila-Firefox), není nutná instalace, okamžité spuštění. 

30

let praxe našich psychologů  

52

zemí kde působíme online v 5-ti jazycích

5100

VIP klientů 

Ing. et Dr. Vit Svejdik, MBA, psycholog, garant psychometrického software 

TAKÉ DÁRKOVÁ VERZE V CD OBALU

Partnerský test prodáváme také jako vstupní produkt v e-learningovém balíčku na CD. Vhodné jako dárek. Po rozbalení pouze 2 kroky:

  • BALÍČEK OBSAHUJE QR KÓD A WEBOVOU STRÁNKU PRO AKTIVACI PŘÍSTUPOVÉ BRÁNY K ONLINE TESTOVÁNÍ, ZADÁTE SVŮJ TELEFON A E-MAIL.
  • NA OBALU NAJDETE JEDINEČNÝ KÓD PRO PŘÍSTUP K TESTOVACÍ BRÁNĚ, ZADÁTE JEJ DO POLE A ODEŠLETE.

OBDRŽÍTE E-MAIL S ODKAZEM NA TEST PRO 2 OSOBY A MŮŽETE IHNED TESTOVAT. PO TESTOVÁNÍ OBDRŽÍTE CERTIFIKÁT A ANALÝZU