tr-Co je pracovní psychodiagnostika online pro operátory a THP

04.08.2020


Naše online komplexní pracovní psychodiagnostika PsychometryOnline™ pro operátory a běžné administrativní a hospodářské pracovníky nejsou pouze dotazníky, ale 8 speciálních testů včetně grafických, výkonových a nonverbálních. Jedná se o profesionální standardizovanou digitální online baterii testů doplněnou o speciální doplňky, žádné barevné a efektivní dotazníky stažené a přeložené z internetu nebo původem z jiného kulturního a sociálního prostředí. Autorská práva se vztahují na náš digitální software, jeho algoritmy, šifrování a dešifrování. Bez našeho písemného souhlasu není povoleno zcela ani zčásti software jakkoliv užívat! Písemný souhlas obdržíte na zaregistrovaný e-mail se speciálně vygenerovaným linkem oprávněného přístupu k psychodiagnostice. Realizovaný počet testování je automaticky odečítán z Vašeho zakoupeného konta počtu testovaných osob.


JAK JSOU TESTY PROVÁDĚNY?

Testy lze provést ze smartphonu ve vertikálním formátu a přiměřeným zoomem na displeji nebo pohodlně z tabletu, PC nebo NTB s myší. Není nutná žádná instalace a stahování programů a aplikací. Trvání testů přibližně 90 minut, je to individuální. Po dokončení kteréhokoliv z testů v řadě může testovaný pracovník práci přerušit a zbývající testy dokončit po opětovném přihlášení v jiném čase nebo jiném dni. Výsledná zpráva REPORT po dokončení všech testů objednavateli, zpravidla do do druhého dne od dokončení.

PERSONÁLNÍ AUDIT TÝMŮ OPERÁTORŮ A THP - "Řídí jen ten , kdo měří. My vám je pro vás změříme."

Realizujeme komplexní personální audit zaměstnanců ve firmě, všech nebo vybraných týmů. Hledáme skryté rezervy, neviditelné "zlato" ve firmě pro připravované reorganizace a restrukturalizace za účelem zvýšení výkonů a zisků. Až 38% personálního talentu je nevyužito. Nehledejte jinde, když zlato máte ve firmě, jen ho nevidíte. My vám ho najdeme, změříme, doporučíme podle výsledků ideální "hard core" pro change mamangement včetně sociogramu.