PSYCHOMETRIE PRO CALL OPERÁTORY

PRAGUE - DRESDEN - CAPE TOWN - MADRID

ONLINE TESTOVÁNÍ CALL OPERÁTORŮ

Pomáháme firmám v novém náboru adeptů  - call operátorů. Podívejte se na 18 výstupních měřených hodnot za 1,5 hodiny online testování. Výsledky lze na přání konzultovat online i s psychologem.

PsychometryOnline™

CO JE PRACOVNÍ PSYCHODIAGNOSTIKA ONLINE PRO OPERÁTORY A THP ?

Naše online komplexní pracovní psychodiagnostika PsychometryOnline™ pro operátory a běžné administrativní a hospodářské pracovníky nejsou pouze dotazníky, ale 8 speciálních testů včetně grafických, výkonových a nonverbálních. Jedná se o profesionální standardizovanou digitální online baterii testů doplněnou o speciální doplňky, žádné barevné a efektivní dotazníky stažené a přeložené z internetu nebo původem z jiného kulturního a sociálního prostředí. Autorská práva se vztahují na náš digitální software, jeho algoritmy, šifrování a dešifrování. Bez našeho písemného souhlasu není povoleno zcela ani zčásti software jakkoliv užívat! Písemný souhlas obdržíte na zaregistrovaný e-mail se speciálně vygenerovaným linkem oprávněného přístupu k psychodiagnostice. Realizovaný počet testování je automaticky odečítán z Vašeho zakoupeného konta počtu testovaných osob.

JAK JSOU TESTY PROVÁDĚNY?

Testy lze provést ze smartphonu ve vertikálním formátu a přiměřeným zoomem na displeji nebo pohodlně z tabletu, PC nebo NTB s myší. Není nutná žádná instalace a stahování programů a aplikací. Trvání testů přibližně 90 minut, je to individuální. Po dokončení kteréhokoliv z testů v řadě může testovaný pracovník práci přerušit a zbývající testy dokončit po opětovném přihlášení v jiném čase nebo jiném dni. Výsledná zpráva REPORT po dokončení všech testů objednavateli, zpravidla do do druhého dne od dokončení.


Navíc k certifikátu přidáme 14-ti stránkový podrobný a s infogrtafikou přehledný osobnostní report uchazeče?