ANTISTRESOVÝ PROGRAM V CALPE
PsychometryOnline™ a PsychometryOnlineDPT™ 

PRO VŠECHNY NAŠE ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ SI ZAKOUPILI NAŠE SLUŽBY, JSME PŘIPRAVILI SOUTĚŽ O POBYT S ANTISTRESOVÝM PROGRAMEM V CALPE  I PRO ROK 2020. 

PLATNÉ PRO OBJEDNÁVKY Z CENÍKU DO 31. 10. 2019.

Náš exkluzivní wellness klub s antistresovým programem je připraven jen pro vás. Každý účastník, který má pobyt a antistresový program zdarma jako výhru, si může případně vzít s sebou i druhou osobu, která si však pobyt a program musí sama, nebo firma, uhradit. Vítejte v mezinárodním setkání, na které nikdy nezapomenete. Spolupráce se nám vzájemně oplácí. Tento bonus se nevztahuje na zakoupení Promotestu.


Co vše zažijete s námi? 

Pobyt s antistresovým programem je pojat jako dobrovolný výcvikový kurz pro pracovníky našich zákazníků ve španělském Calpe (letiště Alicante). Je vyvrcholením naší vzájemné spolupráce a zážitkem, který si zapamatujete na celý život a budete se chtít opět vrátit. Přátelská a přívětivá atmosféra je zaručena i přítomností našeho hlavního psychologa, který Vás společně se svými španělskými kolegy a asistenty  bude provázet celým programem. Pobyt s programem se koná od srpna do září v desetidenních cyklech pro maximálně 12 osob a je situován ve společném ubytování v našem wellness klubu ve vile se zajištěnou polopenzí s vlastním exkluzivním servisem. Pobyt nabízí nezapomenutelný zážitek a pohodlí, na které nikdy nezapomenete. Teplota moře 28 st.C. jako v Karibiku. V průběhu kurzu bude pro zájemce uspořádán alternativní výlet (Alicante, Altea, výlet jachtou a s večeří) , dále volitelný program "Další den, jiná pláž". Výherce si může vzít s sebou další osobu, která si však pobyt a program sama nebo firma musí uhradit.

Doporučený dobrovolný denní program proti stresu:

Ráno 09.00-12.00: snídaně společně, antistresový strečink a cvičení na terase. Čas na individuální konzultace s psychologem, masérem a cvičitelem.

Odpoledne 12,00-17,00: samostatný nebo skupinový pobyt na pláži, možnost individuálního oběda na pláži nebo v okolí. Volitelný program "Další den, jiná pláž." 

Podvečer 18.00-20.00: společná večeře a společenské akce ve wellness vile. Prostor pro relaxační diskuse ve skupině.

Večer: 21,00-23,00 hodin společný drink a zábava v jedné z mnoha místních restaurací nebo plážových barů.

Přihlášení do soutěže probíhá vyplněním objednávky, zaškrtnutím požadavku na účast v soutěži a souhlasu s obchodními podmínkami a GDPR. Přihlášení do soutěže je ihned platné, avšak účinné jakmile je uhrazená objednávka. Každý rok 1.5. je provedeno vylosování výherců a posléze těm je do 31.5. na e-mail oznámena výzva k převzetí výhry. Při převzetí výhry obdrží podrobné informace k pobytu a programu. Vylosování provádí každoročně nejstarší člen naší neziskové organizace, v roce 2020 jí bude dne 1.5. již 82 let. Těšíme se :-)