PSYCHOMETRICKÉ TESTY

PRO OPERÁTORY

RECRUITMENT A OUTPLACEMENT

Pomůžeme firmám uvažujícím o novém náboru, propouštění, reorganizaci, restrukturalizaci. Nabízíme okamžitou pomoc pro plánovaný outplacement. Odcházející zaměstnance otestujeme profesionální pracovní psychometrií PsychometryOnline™. Přesně změříme a doporučíme u zaměstnance:

  • NA CO VŠE má skutečné dispozice
  • jaký druh jiné práce dobře ZVLÁDNE
  • v čem je jeho TALENT a naopak čemu se vyhnout
  • VŠE hotovo už do 2 hodin online od úhrady
  • talentový PAS zaměstnance s autorizací do CV
  • online konzultace zaměstnance s PSYCHOLOGEM
  • možno absolvovat i ANONYMNĚ

PsychometryOnline™

CO JE PRACOVNÍ PSYCHODIAGNOSTIKA ONLINE PRO OPERÁTORY A THP ?

Naše online komplexní pracovní psychodiagnostika PsychometryOnline™ pro operátory a běžné administrativní a hospodářské pracovníky nejsou pouze dotazníky, ale 8 speciálních testů včetně grafických, výkonových a nonverbálních. Jedná se o profesionální standardizovanou digitální online baterii testů doplněnou o speciální doplňky, žádné barevné a efektivní dotazníky stažené a přeložené z internetu nebo původem z jiného kulturního a sociálního prostředí. Autorská práva se vztahují na náš digitální software, jeho algoritmy, šifrování a dešifrování. Bez našeho písemného souhlasu není povoleno zcela ani zčásti software jakkoliv užívat! Písemný souhlas obdržíte na zaregistrovaný e-mail se speciálně vygenerovaným linkem oprávněného přístupu k psychodiagnostice. Realizovaný počet testování je automaticky odečítán z Vašeho zakoupeného konta počtu testovaných osob.

JAK JSOU TESTY PROVÁDĚNY?

Testy lze provést ze smartphonu ve vertikálním formátu a přiměřeným zoomem na displeji nebo pohodlně z tabletu, PC nebo NTB s myší. Není nutná žádná instalace a stahování programů a aplikací. Trvání testů přibližně 90 minut, je to individuální. Po dokončení kteréhokoliv z testů v řadě může testovaný pracovník práci přerušit a zbývající testy dokončit po opětovném přihlášení v jiném čase nebo jiném dni. Výsledná zpráva REPORT po dokončení všech testů objednavateli, zpravidla do do druhého dne od dokončení.

PERSONÁLNÍ AUDIT TÝMŮ OPERÁTORŮ A THP - "Řídí jen ten , kdo měří. My vám je pro vás změříme."

Realizujeme komplexní personální audit zaměstnanců ve firmě, všech nebo vybraných týmů. Hledáme skryté rezervy, neviditelné "zlato" ve firmě pro připravované reorganizace a restrukturalizace za účelem zvýšení výkonů a zisků. Až 38% personálního talentu je nevyužito. Nehledejte jinde, když zlato máte ve firmě, jen ho nevidíte. My vám ho najdeme, změříme, doporučíme podle výsledků ideální "hard core" pro change mamangement včetně sociogramu.Co vše se z testů dozvíte, co vše změříme? 

A jaký výsledek dostanete? Podívejte se na příklad přehledné hodnotící zprávy :